Reference zákazníků

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@autopujcovnalevne.cz

Pavelš, Břeclav

Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

jarka, Plzen

prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili za 4 dny 920 kč což je cena velmi dobrá,samořejmě úplně mimo sezonu ,ale na Sardinii bylo přijemných  20 C. Počítejte s kaucí cca 1000-1500 EUR. Ceny v Olbii nebo Algheru jsou téměř stejné.

Milan,

pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Radim, praha 6

Na dovolenou a zároven na golf jsem potřeboval velké auto pro rodinu a dva bagy,pres vas portal jsem rezervoval 9 mistne ve  Faro,Portugalsko. Předání auto proběhlo přímo na letišti Faro vcelku v pohodě vzhledem k místní mentalitě lidí:-) Auto si pořádně zkontrolujte případně nafotte škrábance a podobně.

Martin, Most

7 dní pronájem auta v Alicante za 1900 Kč? koncem listopadu..asi mají nadbytek kapacity v mimosezoně, ale opravdu ta cena fungovala..jeste zahrnuta spoluucast.pronajem od Goldcar, auto melo najeto sice 68500 km (ford Fiesta),ale žádný technický nebo jiný problém, interier uz mel neco za sebou.auto poslouzilo.dojeli jsme az do malagy coz je najkych 470km jednim smerem.

ivana, Turnov

Jedna z mála půjčoven kam se dá kdykoliv dovolat,zeptat se , poradit jak a kde půjčit auto dotázat se na pojištění apod . Děkuji za pomoc při změně termínu.Děkuji s pozdravem Ivana Holcová

roman,

Pronájem auta v Keflaviku na letišti proběhl dle objednávky, v půjčovně byli ochotni a vyvsvětlili nám pravidla provozu na Islandu, deposit 800Eur nám byl blokovaný na kreditce . Vozidlo jsme měli od Geysir-místni autopůjčovna opravdu spolehlivé kvality.Island je úžasný a perfektní zážitek,příroda a lidi.Diky autopujcovnalevne.cz jsme ziskali pomerne slušnou cenu za pronájem. Určitě nenechávejte půjčení auta až po příletu do Kaflaviku pak ty ceny můžou být i dvojnásobné.

Markovi, Praha

zatim nehodnotime, pouze jsme udělali rezervaci auta Ford Fiesta na letišti v Bari na září 2013 a chystáme se ject na jih cca 390 do Kalábrie až do Tropea. Tak snad bude vše ok. Cena pronájmu tohoto auta nás vyšla na 3300Kč na 6 dní.

Daniel, Dublin

Rezervace v den vyzvednutí vozidla nebyl problém.díky za rychlou akci a levnou cenu!at se daří

Aneta,

Pravidelně objednávám auta přes autopujcovnalevne.cz, zatim to vždy bylo bezchybne.Voucher na email do 15 minut od rezervace.Naposledy malé auto v Larnace na letišti od společnosti Avis.Služby této společnosti nebyly zrovna dobré.Špatně označená lokace, auto nebylo uplně čisté, dívka-žena ,která nám auto předávala nebyla ochotná, a nakonce nám naúčtovala za benzín více než měla. 
Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz