Auto na svatbu


Svatební vozy - půjčovna aut na svatbu 

Reklamy

 1.  


Plánujete či organizujete svatbu? Nechce se Vám řídit? Autopůjčovnalevně.cz vám nabízí svatební vozy s řidičem. Samozřejmostí je také výzdoba svatebního vozu.

Ať už plánujete svatbu v Praze či v jiném městě (Středočeský kraj,Tábor, Jinřichův Hradec), autopůjčovnalevne.cz je tu pro Vás.
Řidiči naší autopůjčovny vládnou pokročilou angličtinou a společenskou etiketou. Přesvědčte se o tom sami a prožijte svoji svatbu s naší asistencí.

Pronájem auta na svatbu s řidičemCenik:

Půl den:  4 hodiny -  2500 kč vč DPH
Celý den: 8 hodin  -  5000 Kč vč DPH

Zahrnuje:

 • vozidlo s dekorací-Škoda Octavia III,automat,klimatizace,černá barva
 • řidič v obleku
 • limit 30 km

nad limitní km: 5 Kč/km

Vaši poptávku nám pošlete na náš email nebo nám zavolejte : +420 777 560 690

 Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

 • Pavelš, Břeclav

  Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

 • jarka, Plzen

  prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

 • Milan,

  pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz