777 560 690 : 9-18 h

Blog

Levný pronájem auta Norsko 2019

Podívejte se na cenové úrovně půjčení auta v Norsku.Projděte se lesy a fjordy Norska ve Skandinávii svým vlastním klidným tempem tím, že si půjčíte auto z autopůjčovnalevně.cz. 

 

číst : celý článek

Nové přímé linky z Prahy do Jordánska a dalších zemí

Ryanair začíná výrazně expandovat na letišti v Praze nyní rozšiřuje přímé spojení do bližších i vzdálenějších koutů Evropy a Afriky, jako jsou velmi žádané Maroko nebo třeba Jordánsko.

číst : celý článek

Jak jsem si půjčoval auto na letišti v Los Angeles

Po delší době jsme se s rodinou rozhodli na velký výlet do Kalifornie a navštívit známá místa a hlavně národní parky.
Plánované jsou parky nejen v Kalifornii, ale i v Arizoně a Utahu.

číst : celý článek

Island pronájem vozidla 2018

Island se těší nebývalému zájmu turistů z celého světa díky přírodním krásám. Njevětším lákadlem jsou gejzíry, vodopády a termální jezera. Letiště v Keflaviku se musí výrazně rozšířit ,aby dokázalo pobrat stále narůstající počet  leteckých spojení .

číst : celý článek

Autopůjčovna Eilat Ovda-jak na pronájem auta

Chystáte se k Rudému moři na jih Izraele, například přímou Ryanair linkou Bratislava- Eilat (Ovda letiště) ? A chcete si pronajmout auto na výlety do Timna Park nebo k Mrtvému moři?

číst : celý článek

Přímá linka Praha-Oslo od 29.března 2018

Dobrá zpráva pro cestovatele do Norska, společnost SAS začne od 29. března 2018 létat přímo linku Praha-Oslo

číst : celý článek

Pronájem auta v USA, typy vozidel a kategorie v autopůjčovnách

Server Autopůjčovnalevně.cz vybíral z vašich nejoblíbenějších značek a modelů, které jsou k dispozici po celém území USA, a které vám pomohou při rozhodování o dalším pronájmu vozidla.

číst : celý článek

Z Prahy do Douhá (Katar) přímou linkou.

Qatar Airways zahájily nové spojení z Dauhá do Prahy. Denní spojení od 21. srpna 2017 Airbusem A320.

číst : celý článek

Nová přímá linka Wizzair z Prahy do Eilatu v Izraeli.

Výborná zpráva přichází od Wizz Air pro milovníky Rudého moře a jihu Izraele.
2. listopadu 2017 zahájí společnost Wizz Air nové lety z Prahy do izraelského letoviska Eilat letiště Ovda Airbusem A320.

číst : celý článek

Půjčení auta v Řecku 2017

Jelikož Řecko bude letos opět jedním z nejvyhledávánějším turistických cílů, připravili jsem pro vám pár praktických rad jak na řízení vozidla z autopůjčovny, jaké respektovat pravidla. 

číst : celý článek
Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz