Blog

Půjčení auta v Itálii v roce 2022

Chystáte se na dovolenou do stále populární Itálie a nechcete setrvat na jednom místě a naopak toho vidět co nejvíce?  Pak se bez pronájmu auta neobejdete. V tomto blogu jsme setřídili ty nejzajímavější fakta a vaše časté dotazy o pronájmu auta kdekoliv v Itálii pro rok 2022.

číst : celý článek

Přímá linka z Prahy do Larnaky s Wizzair

Wizz Air začíná nabízet levné letenky i z Prahy. Od 1. srpna na novou linku z letiště Praha do kyperského města Larnaka, každé úterý a sobotu .

číst : celý článek

Půjčovna aut Chorvatsko tipy a zkušenosti na rok 2020

Ignorujte prosím jakoukoli radu, která říká, že si rezervujete auto až při příjezdu do Chorvatska. Možná, že to funguje mimo sezónu, ale v létě na to můžete zapomenout resp zaplatíte až příliš vysokou cenu.

číst : celý článek

Chystáte se Kanárské ostrovy? Tak je řádně prozkoumejte na čtyřech kolech.

Kanárské ostrovy nebo taktéž vžitý český lidový název Kanáry jsou synonymem pro slunce a pláže.

číst : celý článek

5 tipů kam na zimní dovolenou a bez půjčení auta to nepůjde

5 tipů kam na zimní dovolenou a bez půjčení auta to nepůjde

číst : celý článek

Půjčení auta bez kauce?

K častým dotazům patří zda lze pronajmout vozidlo bez nutnosti kauce. Ano v některých případech je to možné, ale tato možnost je poměrně drahá a je nutné si značně připlatit 

číst : celý článek

Levný pronájem auta Norsko 2019

Podívejte se na cenové úrovně půjčení auta v Norsku.Projděte se lesy a fjordy Norska ve Skandinávii svým vlastním klidným tempem tím, že si půjčíte auto z autopůjčovnalevně.cz. 

 

číst : celý článek

Nové přímé linky z Prahy do Jordánska a dalších zemí

Ryanair začíná výrazně expandovat na letišti v Praze nyní rozšiřuje přímé spojení do bližších i vzdálenějších koutů Evropy a Afriky, jako jsou velmi žádané Maroko nebo třeba Jordánsko.

číst : celý článek

Jak jsem si půjčoval auto na letišti v Los Angeles- Recenze

Po delší době jsme se s rodinou rozhodli na velký výlet do Kalifornie a navštívit známá místa a hlavně národní parky. Rádi se podělíme o zkušenosti s půjčením auta v USA.
Plánované jsou parky nejen v Kalifornii, ale i v Arizoně a Utahu.

číst : celý článek

Island pronájem vozidla 2018

Island se těší nebývalému zájmu turistů z celého světa díky přírodním krásám. Njevětším lákadlem jsou gejzíry, vodopády a termální jezera. Letiště v Keflaviku se musí výrazně rozšířit ,aby dokázalo pobrat stále narůstající počet  leteckých spojení .

číst : celý článek
Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz