Jak si půjčit auto

1. Vaše vozidlo

Pečlivě si vyberte vozidlo, které bude splňovat Vaše kritéria a nároky na pohodlnou a bezpečnou jízdu

 

2. Seznamte se s podmínkami pronájmu vozidla

Příklad podmínek pronájmu vozidla: zde

Spoluúčast ( tzv. rozdíl, v angličtině excess)

Výše této spoluúčasti se liší v jednotlivých zemích a závisí na typu vozidla. Spoluúčast si lze připojistit na místě, při vyzvednutí vozidla. Pro malá, střední vozidla se jedná o částku cca 15-20EUR/den. U některých speciálních nabídek a akcí je již spoluúčast součástí ceny. Vždy je výrazně označeno.

3. Jedním klikem rezervujte vaše vozidlo kdekoli na světě

ptvrzení rezervace

Bezpečnost platebních transakcí

   zabezpeceni

Naše portály jsou vybaveny důvěryhodnými certifikáty Geotrust a NortonSecure Verisign pro bezpečnou platbu kreditní nebo debitní kartou.

Rezervační systém odmítl Vaší platební kartu ?

Ujistěte se s Vaší bankou,zda máte platební kartu odblokovanou na internetové transakce.

4. Jste na místě připraveni převzít rezervované vozidlo

Údaje o vozidle

Mějte vždy s sebou:

Voucher (potvrzení rezervace) ukázka : zde
Mezinárodní řidičský průkaz (vetšinou bývá akceptován i český řidičský průkaz)
Platný pas nebo obč.průkaz
Platnou embosovanou kreditní kartu na jméno řidiče s dostatečnými prostředky na zajištění kauce vy výši spoluúčasti.(excess)
pokud autopůjčovna odmítne aktceptovat kreditní kartu z jakéhokoli důvodu, vždy požadujte PÍSEMNÉ ODŮVODNĚNÍ pro případné reklamace,
vyžádejte si i jméno obsluhujícího personálu
V případě, že obchodník odmítne Vaši kartu přijmout, doporučujeme ihned zavolat na klientskou linku banky, která Vám platební kartu vydala.
Telefonní číslo je uvedeno na zadní straně platební karty a funguje většinou nepřetržitě.
Vydavatelská banka následně kontaktuje banku, se kterou má obchodník uzavřenou smlouvu.

5. Než vyrazíte na cestu zkontrolujte si:

 • Stav vozidla a nahlašte případné nedostatky půjčovně
 • Zda je v pořádku objednané příslušenství (GPS navigace, autosedačka a další)
 • Zda máte mapy a víte kam jedete

Než vyrazíte na cestu

Některé zkratky:

CDW Collision Damage Waiver (pojištění pro případ nehody)
ALI Additional Liability Insurance (dodatečné pojištění odpovědnosti)
LIS Liability Insurance Supplement (příplatek k pojištění odpovědnosti)
LDW Loss Damage Waiver (pojištění pro případ ztráty)
PAI Personal Accident Insurance (pojištění pro případ úrazu)
PEP Personal Effects Protection (ochrana osobních věcí)
PEC Personal Effects Coverage (pojištění osobních věcí)
UMP Uninsured Motorist Protection (ochrana nepojištěných řidičů)

 

 

6. Vrácení vozu a platba:

 • osobně předejte vozidlo autorizovanému pracovníkovi autopůjčovny, vyžadujte potvrzení o předání
 • vždy vyžadujte doklad o zaplacení a ujistěte se, že vaše kreditní karta je zatížena správnou částkou (pozdější reklamaci je nutné řešit s danou autopůjčovnou
 • pokud daná autopůjčovna dle vašeho názoru neplní dohodnuté podmínky pronájmu, vždy požadujte písemný dokument pro případné reklamace
 • reklamaci lze podat pouze přes rezervační systém Cartrawler,který rezervace generuje a zajišťuje veškeré platební transakce zde
 • obchodní podmínky společnosti Cartrawler
 • vrácení depositu autopůjčovnou zpět na platební kartu trvá obvykle 7-15 pracovních dnů

7. Úprava/zrušení rezervace: zde

Veškeré podmínky při používání rezervačního systemu Cartrawler jsou k dispozici při rezervaci vozidla, se kterými je nutné se seznámit a souhlasit s nimi,aby rezervace mohla být úspěšně dokončena a potvrzena.

Autopůjčovnalevně.cz používá nejmodernější vyhledávání a porovnání vozidel system Cartrawler.Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

 • Průvodce půjčením vozidla na Islandu

  Průvodce půjčením vozidla na Islandu

  Chystáte se na Island a přemýšlíte, jak nejlépe prozkoumat jeho divokou a nádhernou přírodu? Půjčení vozidla je jedním z nejlepších způsobů, jak objevovat ostrov na vlastní pěst. Zde je několik tipů a úžasných míst, které byste měli navštívit.

  číst : celý článek

 • Půjčení auta bez kreditní karty

  Půjčení auta bez kreditní karty

  Půjčení auta bez kreditní karty může být ve většině případů obtížné, ale existují alternativy pro ty, kteří nemají k dispozici tento platební prostředek. Zde je několik možností a rad, které vám mohou pomoci.

  číst : celý článek

 • Autopůjčovny ve Španělsku

  Autopůjčovny ve Španělsku

  Objevte krásy Španělska za volantem: Praktický průvodce půjčením vozidla v této slunné zemi! Zjistěte, jak snadno a bez starostí získat auto na prohlídku španělských památek, pláží a malebných vesnic. Od věku pojištění až po základní dopravní pravidla – naše rady vám pomohou získat nejvíce z vaší cestovatelské dobrodružství ve Španělsku.

  číst : celý článek

 • Půjčení vozidla v USA 2023

  Půjčení vozidla v USA 2023

  Rychlý přehled ohledně půjčení vozidla v USA. Zjistěte si své možnosti: Prvním krokem je zjistit, která autopůjčovna je nejlepší pro vaše potřeby. Existuje mnoho různých autopůjčoven v USA, včetně velkých řetězců jako Hertz, Enterprise, Avis, Budget a dalších. Můžete také zvážit místní půjčovny.

  číst : celý článek

 • Půjčení auta v Itálii v roce 2022

  Půjčení auta v Itálii v roce 2022

  Chystáte se na dovolenou do stále populární Itálie a nechcete setrvat na jednom místě a naopak toho vidět co nejvíce?  Pak se bez pronájmu auta neobejdete. V tomto blogu jsme setřídili ty nejzajímavější fakta a vaše časté dotazy o pronájmu auta kdekoliv v Itálii pro rok 2022.

  číst : celý článek

Reference zákazníků

 • Pavelš, Břeclav

  Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

 • jarka, Plzen

  prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

 • Milan,

  pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz