Autopůjčovny ve Španělsku

Půjčení auta ve Španělsku je obecně jednoduchý proces, který vám umožní snadno prozkoumat tuto krásnou zemi. Zde je návod, jak postupovat:

Věk a řidičský průkaz: Většinou musíte mít minimálně 21 let (někdy i 25 let) a řidičský průkaz platný minimálně jeden rok. Některé společnosti mohou vyžadovat delší dobu platnosti řidičského průkazu.

Rezervace: Nejprve si rezervujte auto u půjčovny. Nejžádanější půjčovny jsou  Malaga  nebo Barcelona.

Doklady: Při vyzvednutí auta budete potřebovat platný pas, řidičský průkaz a platební kartu na své jméno (často kreditní kartu) pro zálohu a platbu.

Pojištění: Standardně je vozidlo pojištěno na základní úrovni povinného ručení (TP) a havarijního pojištění (CDW). Doporučuje se zvážit také volitelné doplňkové pojištění, jako je pojištění proti krádeži, pojištění proti škodám způsobeným třetí stranou atd.

Záloha: Půjčovny vozidel často požadují zálohu na kreditní kartě jako záruku na případné škody na vozidle. Tato částka bývá později vrácena, pokud auto vrátíte v pořádku.

Kontrola vozidla: Před odjezdem si důkladně prohlédněte auto a zkontrolujte případné stávající škody. Všechny nalezené nedostatky si nechte zaznamenat na půjčovní smlouvě nebo na fotografii.

Předpis řízení: Dodržujte všechny dopravní předpisy. Rychlostní limity, parkování a další pravidla se mohou lišit od těch ve vaší zemi.

Palivo: Většinou dostanete auto s plnou nádrží a očekává se, že ho vrátíte také s plnou nádrží. Jinak může půjčovna naúčtovat přirážku za doplnění paliva.

Návrat auta: Včas se vraťte s autem do půjčovny. Zkontrolujte auto a seřiďte se podle pokynů půjčovny ohledně návratu.

Rozšířený mezinárodní řidičský průkaz (volitelně): I když by měl standardní mezinárodní řidičský průkaz postačovat, může být užitečné si ho připravit, zejména pokud neumíte španělsky.

Pamatujte, že přesná pravidla se mohou lišit v závislosti na půjčovně, místě a aktuálních předpisech. Než si auto půjčíte, doporučuji zkontrolovat konkrétní podmínky u vybrané půjčovny.Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

 • Půjčení auta bez kreditní karty

  Půjčení auta bez kreditní karty

  Půjčení auta bez kreditní karty může být ve většině případů obtížné, ale existují alternativy pro ty, kteří nemají k dispozici tento platební prostředek. Zde je několik možností a rad, které vám mohou pomoci.

  číst : celý článek

 • Autopůjčovny ve Španělsku

  Autopůjčovny ve Španělsku

  Objevte krásy Španělska za volantem: Praktický průvodce půjčením vozidla v této slunné zemi! Zjistěte, jak snadno a bez starostí získat auto na prohlídku španělských památek, pláží a malebných vesnic. Od věku pojištění až po základní dopravní pravidla – naše rady vám pomohou získat nejvíce z vaší cestovatelské dobrodružství ve Španělsku.

  číst : celý článek

 • Půjčení vozidla v USA 2023

  Půjčení vozidla v USA 2023

  Rychlý přehled ohledně půjčení vozidla v USA. Zjistěte si své možnosti: Prvním krokem je zjistit, která autopůjčovna je nejlepší pro vaše potřeby. Existuje mnoho různých autopůjčoven v USA, včetně velkých řetězců jako Hertz, Enterprise, Avis, Budget a dalších. Můžete také zvážit místní půjčovny.

  číst : celý článek

 • Půjčení auta v Itálii v roce 2022

  Půjčení auta v Itálii v roce 2022

  Chystáte se na dovolenou do stále populární Itálie a nechcete setrvat na jednom místě a naopak toho vidět co nejvíce?  Pak se bez pronájmu auta neobejdete. V tomto blogu jsme setřídili ty nejzajímavější fakta a vaše časté dotazy o pronájmu auta kdekoliv v Itálii pro rok 2022.

  číst : celý článek

 • Přímá linka z Prahy do Larnaky s Wizzair

  Přímá linka z Prahy do Larnaky s Wizzair

  Wizz Air začíná nabízet levné letenky i z Prahy. Od 1. srpna na novou linku z letiště Praha do kyperského města Larnaka, každé úterý a sobotu .

  číst : celý článek

Reference zákazníků

 • Pavelš, Břeclav

  Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

 • jarka, Plzen

  prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

 • Milan,

  pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz