Půjčení auta v Itálii v roce 2022

Chystáte se na dovolenou do stále populární Itálie a nechcete setrvat na jednom místě a naopak toho vidět co nejvíce?  Pak se bez pronájmu auta neobejdete. V tomto blogu jsme setřídili ty nejzajímavější fakta a vaše časté dotazy o pronájmu auta kdekoliv v Itálii pro rok 2022.

 

Kolik stojí půjčení auta v Itálii?

Pronájem auta v Itálii začíná od pouhých 290 Kč za den za auto v kategorii mini. Průměrná cena za pronájem auta v Itálii je 750 Kč na den, zatímco nejdražším zapůjčeným autem v Itálii je kategorie SUV s cenovkou 1900 Kč za den. Vždy záleží na sezonní poptávce. Nejvyšší ceny vozidel jsou v srpnu, kdy vrcholí turistická sezóna, kdy i za malé auto můžete utratit 1000 Kč/den. Proto pronájem v červenci a srpnu rezervujte již na jaře za příznivé ceny.

Která je nejlepší autopůjčovna v Itálii?

Na základě recenzí od našich zákazníků je nejlepší autopůjčovnou v Itálii Hertz, která má průměrné skóre 7 z 10 na všech místech v Itálii.

Jak získám zdarma dalšího řidiče při pronájmu auta v Itálii?

Často máme speciální nabídky na pronájem auta v Itálii včetně druhého řidiče zdarma. Pokud zrovna nenarazíte na speciální akci je možné druhého řidiče rezervovat v průměru za 220 Kč/den.

Kolik stojí palivo v Itálii?

Současné ceny paliva v Itálii jsou v únoru 2022 v průměru 44 Kč/l za benzin a 42 Kč/l za naftu, za plnou nádrž do kompaktního typu vozidla zaplatíte cca 1700 Kč . Dojezd počítejte 550 km.

Proč je pronájem auta v Itálii tak levný?

Ceny pronájmu aut v Itálii jsou udržovány na nízké úrovni díky velké konkurenci cca 23 autopůjčoven po celé zemi. S více než 340 pobočkami autopůjčoven je nabídka všech druhů vozidel opravdu obrovská a vybere si každý.

Jaká je nejoblíbenější půjčovna aut v Itálii?

Nejoblíbenějším místem k pronájmu auta v Itálii je Milán letiště Malpensa a Bergamo s 19 autopůjčovnami a nabídkou cca 260 vozů různých velikostí, ze kterých si můžete vybrat to, které vám bude vyhovovat na vaší dovolené nejvíce.

Jaké jsou rychlostní limity v Itálii?

Rychlostní limity v Itálii jsou 50 km/h ve městě, 90 km/h mimo obec a 130 km/h na dálnicích, ale vždy sledujte místní značení.

Jaké je nejoblíbenější auto k pronájmu v Itálii?

Nejoblíbenější a nejpůjčovanějším autem v Itálii je Fiat 500, které nabízí 15 značek autopůjčoven na více než 140 místech celé Itálie.

Jaká je nejlevnější autopůjčovna v Itálii?

Targetrent je nyní nejlevnější autopůjčovna v Itálii, která nabízí auto (mini) třídy, jako je Volkswagen Up, za pouhých 3722 Kč na 6 dnů.

vozidlo leven

 Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz