Chystáte se Kanárské ostrovy? Tak je řádně prozkoumejte na čtyřech kolech.

Kanárské ostrovy nebo taktéž vžitý název Kanáry jsou synonymem pro slunce a pláže.
Jejich krásné pláže jsou rájem vodních sportů, které se v kombinaci s velkolepou sopečnou krajinou se stávají dokonalým útěkem pro každou roční dobu.
Každý z ostrovů má úžasná místa k objevování a zábavě, aniž byste museli strávit den na hotelu.

kanarske ostrovy pobrezi autopujcovnalevne.cz

Pokud uvažujete o pronájmu vozidla na Kanárských ostrovech za účelem prozkoumání některého z jeho ostrovů, můžete zkontrolovat naší nabídku vozidel od malých, combi, kompaktní přes SUV můžeme nabídnout i 7 místné nebo 9 místné kategorie aut ve flotile, které jsou k dispozici v každém městě nebo destinaci Kanárských ostrovů.

Nezapomeňte, že u nás máte až  24 hodin do vyzvednutí vozidla zrušení rezervace zcela zdarma !

Kanárské ostrovy jsou souostroví Atlantského oceánu patřící Španělsku a jsou jedním z nejvzdálenějších regionů Evropské unie.

Skládá se ze sedmi hlavních ostrovů: La Palma, Tenerife El Hierro, La Gomera,  které tvoří provincii Santa Cruz de Tenerife; a Gran Canaria, Fuerteventura a Lanzarote, které tvoří provincii Las Palmas.Součástí Kanárských ostrovů jsou ostrovní území souostroví Chinijo (Alegranza, La Graciosa, Montaña Clara) a ostrůvek Lobos.

autopůjčovna levně Kanárské ostrovy

Se společností autopůjčovnalevně.cz si můžete rezervovat svůj vůz v hlavních destinacích a letištích na Kanárských ostrovech:

Gran Canaria - nejžádanější letiště, porovnejte si nabídky v Las Palmas
Fuerteventura
Lanzarote
Tenerife North (letiště Los Rodeos)
Tenerife South (mezinárodní letiště Reina Sofia)

Půjčte si auto na Kanárských ostrovech a projedete se neskrotnou krajinou!

Ať už jedete z ostrova na ostrov, nebo chcete  navštívit pouze jeden z nich, musíte si  výlet na Kanárské ostrovy naplánovat.
Kanárské ostrovy jsou však mnohem víc než jen slunce a pláž. Na jeho ostrovech jsou přírodní oblasti, geologické zázraky a půvabná města, která vám nesmí chybět ve sbírce fotografií.
Na Lanzarote objevíte perfektní písečné pláže a dále pádíte silnící až k dunám ostrova Fuerteventura, projíždíte li velké ostrovy, jako jsou Tenerife nebo Gran Canaria vždy máte svobodu a nezávislost na prozkoumání vulkanických krajin a také místní gastronomie.

Celoroční přehled počasí:

teplota kanarske ostrovy celorocni

Pokud hledáte levný pronájem auta na Kanárských ostrovech, můžete se podívat na naše nabídky a budete překvapeni s cenami od 190 Kč/den mimo sezónu. 

Základní údaje k pronájmu vozidla ,které se vám mohou hodit:

Pronájem auta je možný od 25 let a pro 21-24 ti leté řidiče pouze za příplatek

Cena paliva na Kanárských ostrovech je cca 1,33 € / Ltr

Povolená rychlost:
Město: 50 km/h
Mimo obec: 100 km/h
Dálnice: 120  km/hOnline autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz