777 560 690 : 9-18 h

Půjčení auta bez kauce?

K častým dotazům patří zda lze pronajmout vozidlo bez nutnosti kauce. Ano v některých případech je to možné, ale tato možnost je poměrně drahá a je nutné si značně připlatit v autopůjčovně za toto pojištění cena se pohybuje od  25 EUR za den. Ne všechny půjčovny toto nabízí. Kauce je blokována na kreditní kartě řidiče během pronájmu vozidla v rozpětí 500-2000 EUR dle velikosti vozidla a lokality.

Je nutné si uvědomit ,že kauce je zadržována nejen z důvodu havárie nebo krádeže ,ale i např pokut od policie ,které autopůjčovny dostávají za prohřešky svých klientů.

Pokud v rámci rezervaci zvolíte pojištění AXA, které je speciálně vytvořené na pronájmy vozidel zaplatíte v průměru 190 Kč/den  tzn cca o polovinu méně než pokud si připojistíte spoluúčast na místě v autopůjčovně na přepážce. Stačí během rezervace vozidla zvolit tlačítko Rezervace s pojištěním.

Standartně všechny půjčovny požadují kreditní kartu na jméno řidiče. Pokud akceptují debetní kartu je to čistě na rozhodnutí pracovníka půjčovny.

Neváhejte kontaktovat naší infolinku s dotazem k pronájmu vašeho vozidla v ČR nebo zahraničí. Rádi Vám poradíme.Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz