777 560 690 : 9-18 h

Levný pronájem auta Norsko 2019

Projděte se lesy a fjordy Norska ve Skandinávii svým vlastním klidným tempem tím, že si půjčíte auto z autopůjčovnalevně.cz. Ať už cestujete na služební cestu nebo pro radost, budeme mít vozidlo, které bude vyhovovat vašemu rozpočtu a požadavkům. Nabízíme mnoho míst po celém Norsku, kde si můžete vyzvednout pronájem auta, mezi nejžádanější patří město Oslo, letiště Oslo, letiště Bergen, a letiště Sandefjord, letiště Tromso .

Neustále se snažíme poskytovat našim zákazníkům nejlepší možný pronájem aut. Porovnáváme ceny, které nabízí všechny hlavní dodavatelé jako jsou Budget, Europcar, Alamo, Hertz, poté Vám dodáme tu nejlepší cenu. Náš rezervační systém je jednoduchý a přehledný, bezpečný, tak proč nás nezkusit ještě dnes s cenovou nabídku na pronájem vozidla v Norsku.

Cenu, kterou vám zobrazíme, je sazba, kterou platíte, nejsou zde žádné skryté poplatky. Zahrnujeme havárii, odcizení, pojištění, neomezené kilometry a pomoc při poruše. Vaší spoluúčast je možné plně připojistit pojišťovnou AXA během rezervace.

Pozor vaší rezervaci si můžete plně obsluhovat přes „Správu rezervace“ tzn upravit datumy, změnit řidiče, zrušit a další možnosti.

Pro vaší představu jsme prověřili nabídku vozidel v Oslu letiště za kolik je možné v létě 2019 pronajmout vozidla v jednotlivých kategoriích. Od nejmenších vozidel mini až po minibus pro 9 osob.

Pro hlavní sezonu je právě březen a duben ideální čas rezervovat si pronájem auta v Norsku za nejlepší cenu. 

Nabídka vozidel zde: >> Letiště Oslo

Pro zajímavost ceny benzínu v Norsku se v létě pohybují okolo 45 Kč/litr

Pro tuto ukázku jsme si vybrali 7 dnů, druhý týden v červenci 2019.

Kategorie vozidlo Mini :

Kategorie vozidlo úsporné :

Kategorie vozidlo Kompaktní:

Kategorie vozidlo 7 cestujících:

Kategorie vozidlo SUV:Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz