777 560 690 : 9-18 h

Pronájem auta v USA, typy vozidel a kategorie v autopůjčovnách

Při výběru nového vozu by většina lidí vzala v úvahu bezpečnostní hodnocení daného vozidla. Vědět, že auto, které řídíte, je co nejbezpečnější pro cestující a další účastníky silničního provozu. Zatímco volba vlastního auta pravděpodobně trvá déle než několik minut, pronájem auta dnes je rychlý a jednoduchý proces a během několika málo kliknutí nebo dotykem na obrazovku vašeho telefonu.

Autopůjčovnalevně.cz vám rychle seřadí ty nejlevnější pronájmy aut kdekoliv v USA od všech autopůjčoven od Miami na Floridě přes New York, Chicago, Boston a na západním pobřeží od Seattle až po Los Angeles.
Server Autopůjčovnalevně.cz vybíral z vašich nejoblíbenějších značek a modelů, které jsou k dispozici po celém území USA, a které vám pomohou při rozhodování o dalším pronájmu vozidla.

 

Kategorie vozidla   Economy      

Cenové rozpětí 200-500 Kč/den

Chevrolet Sonic je nejbezpečnějším a nejžádanějším vozidlem autopůjčoven v ekonomické třídě tzv.úsporná vozidla.Skvělá volba pro 2 osobya jízdu po amerických městech.

Chevrolet Spark- doporučujeme pouze na  krátké vzdálenosti a nízko rychlostní jízdu. Ideální pro pohyb ve městě jako je New York nebo Miami. Rozhodně nedoporučujeme na frekventované dálnice, kde je povolena vyšší rychlost.

V této kategorii můžete nalézt i vozidla jako Ford Fiesta, Mitsubishi Mirage, Kia Rio, Hyundai Accent


 

Kategorie vozidla   Kompaktní      

Cenové rozpětí 300-600 kč-den

Kompaktní vozidla zastupují v USA zejména trojce


Ford Focus


Toyota Corolla


Nissan Versa

Tyto vozidla jsou velmi bezpečná pro čtyřčlenou rodinu, která se vypraví na dovolenou do USA a bude trávit hodně času v pronajatém autě například v amerických narodních parcích a bude se přepravovat na větší vzdálenosti.


 

Kategorie vozidla   Střední a velké      

cenové rozpětí 500-1000 kč/den

Chevrolet Impala je jedním z nejoblíbenějších vozů v USA, protože byl zařazen na první místo pro nejlevnější automobily v USA, auto je dostatečně velké i zavazadlový prostor je dostatečný pro velký kufr.

Další vozidla v kategorii


Chevrolet Malibu


Ford Fusion


 

Kategori vozidla   Premium a Luxusní      

cenové rozpětí 800-1600 kč/den

Cadillac je na seznamu nejžádanějších modelů CTS a ATS v autopůjčovnách po celé americe. Je to dobrá volba kdo si chtějí vyzkoušet nefalšované americké svezení velkým vozem. Nissam Maxima a Chrysler 300 jsou dalšími vozy v této kategorii, které si můžete pronajmout. Sedmidenní pronájem se pohybyje v částce cca 9000 Kč.

Pokud budete chtít zapůsobit na své okolí na South Miami Beach nebo v ulicích San Francisca a jiných měst USA, pak hledejte v kategorii luxusní vozidla případně pro Kalifornii a další jížní státy hledejte vozidla Convertible neboli kabriolety.

Pro jakokouliv věkovou kategorii je krásné i když menší vozidlo


Volkswagen Beetle Convertible


Buick Cascada Convertible


Chevrolet Camaro Convertible

 

Evropská provinience luxusních vozidel zastupuje bavorská ikona vozidly

BMW 4 Series Convertible
BMW 6 Series Convertible


 

Kategorie vozidel   Minivany, MPV        

cenové rozpětí 800-2600 kč/den

Jste větší rodina nebo skupina cestujích? Pak musíte zvolit kategorii minivanů pro 7 cestujících tak ,aby vaše služební cesta nebo dovolená ve Spojených státech byla příjemná a pohodlná.

Kia Sedona, relativně nový model na americkém trhu, stojí na vrcholu seznamu a bude ideální volbou 7 sedadel pro rodiny a skupiny, které potřebují větší prostor.

V odvětví se stává stále populárnější Caravan Dodge a Chrysler Town and Country.
Pozor pokud jste opravdu velká skupina pořebujte přepravit 10 a více osob vybírejte minivany


Ford Econoline pro 12 lidí


Ford Transit pro 15 lidí


 

Kategorie vozidel SUV          

cenové rozpětí 800-2600 kč/den

Velmi oblíbený sektor pro půjčovny automobilů v USA a jedna z nejbezpčnějších kategorií vozidel.

A která vozidla typu SUV vám nabízíme v amerických autopůjčovnách?

Ford s Edge a Explorer
Ford Escape
Jeep Grand Cherokee
Toyota Rav4
Hyandai Santa Fe

 

Chevrolet Tahoe a Equinox ,Suburban Nissan Armada mohou oficialně přepravovat 7 osob

 

Další užitečné tipy na zapůjčení vozidla v USA

V USA je u většiny autopůjčoven nulová spoluúčast, ale pozor kauce je i nadále zadržována na kreditní kartě řidiče např.kvůli pokutám,poškození interieru apod.
Spoluúčast nemusí zahrnovat poškození pneu a skel, ale toto lze připojistit.
Ve všech půjčovnách vám bude postačovat platný český řidičský průkaz a kreditní karta na jméno řidiče
Debetní karta může být půjčovnou odmítnuta, i když je na ní dostatečný zůstatek.

V USA jsou nejpopulárnější tyto půjčovny,které najdete na všech mezinárodních letištích:

Alamo
Budget
Enterprise
Thrifty
Dollar
Sixt
AvisOnline autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz