777 560 690 : 9-18 h

Nová přímá linka Wizzair z Prahy do Eilatu v Izraeli.

Výborná zpráva přichází od Wizz Air pro milovníky Rudého moře a jihu Izraele.
2. listopadu 2017 zahájí společnost Wizz Air nové lety z Prahy do izraelského letoviska Eilat letiště Ovda Airbusem A320. Z Prahy přímo na pobřeží Rudého moře bude létat linka W6 2793 každý čtvrtek s odletem v 16:45 z odletí Eilatu 22:30. K dokonalé dovolené a k poznání Izraele rezervujte vaše vozidlo pro Ejlat online.
Na letišti Ejlat Ovda nejsou žádné půjčovny vozidel je nutné se přepravit kyvadlovou dopravou cca 50 km na druhé letiště Ejlat v centru města.

Rezervovat vozidla můžete jednoduše a rychle >>zde.  Ceny vozidel začínají již od 300 Kč na den.Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz