Půjčení vozidla v USA 2023

Půjčení vozidla v USA je běžnou praxí pro turisty, cestovatele a podnikatele, kteří potřebují mobilitu během svého pobytu.

 

Zde jsou některé důležité informace a tipy týkající se půjčování vozidla v USA:

Věkový limit: Věkový limit pro půjčení vozidla se může lišit podle společnosti a státu, ale obvykle je nutné být starší 21 let a mít platný řidičský průkaz. Některé společnosti mohou požadovat vyšší věk, například 25 let, aby se zamezilo riziku mladých řidičů.

Řidičský průkaz: Je nutné mít platný řidičský průkaz, který je uznáván v USA. Pokud máte mezinárodní řidičský průkaz, je dobré ho mít s sebou. Přestože většina států uznává mezinárodní řidičské průkazy, mohou existovat rozdíly.

Rezervace: Doporučuje se rezervovat auto předem online prostřednictvím různých půjčovacích společností. To vám umožní porovnat ceny, typy vozidel a další podmínky.

Typ vozidla: Výběr typu vozidla závisí na vašich potřebách. Můžete si vybrat mezi různými kategoriemi vozidel, včetně ekonomických aut, SUV, luxusních vozů a více.

Pojištění: Při půjčení vozidla v USA je pojištění důležité. Společnosti nabízejí různé typy pojištění, jako je základní pojištění zahrnující odpovědnost za škody na majetku a zdraví ostatních osob, a také volitelné pojištění proti krádeži a poškození vozidla.

Depozit a platební karty: Při přebírání vozidla budete pravděpodobně požádáni o zajištění formou depozitu na vaší platební kartě. Dejte pozor na to, že částka může být dočasně blokována na kartě a může trvat nějaký čas, než se uvolní po vrácení vozidla.

Jízdní pravidla: Jízdní pravidla se mohou lišit v závislosti na státu. Například rychlostní limity a pravidla pro vjezd na křižovatky mohou být různé. Je důležité se seznámit s místními pravidly a předpisy.

Vracení vozidla: Při vracení vozidla se ujistěte, že je v dobrém stavu a máte všechny věci s sebou. Některé společnosti vyžadují plnou nádrž paliva při vrácení, jinak vám mohou účtovat vyšší cenu za palivo.

Cestování mezi státy: Pokud plánujete cestovat mezi různými státy, zkontrolujte, zda máte povolení půjčovací společnosti cestovat přes hranice států.

Před půjčením vozidla si důkladně přečtěte podmínky půjčovací smlouvy, včetně cen, pojištění a poplatků. Vždy je také dobré si udělat fotografie vozidla před jeho převzetím a při jeho vrácení, abyste měli důkaz o jeho stavu.

Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří již využili naše služby pro půjčení auta v Americe. Udělejte si vlastní plán cesty, zkoumejte krásy USA a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky.

Zarezervujte si své auto ještě dnes a vydejte se na dobrodružství po USA!Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

 • Autopůjčovny ve Španělsku

  Autopůjčovny ve Španělsku

  Objevte krásy Španělska za volantem: Praktický průvodce půjčením vozidla v této slunné zemi! Zjistěte, jak snadno a bez starostí získat auto na prohlídku španělských památek, pláží a malebných vesnic. Od věku pojištění až po základní dopravní pravidla – naše rady vám pomohou získat nejvíce z vaší cestovatelské dobrodružství ve Španělsku.

  číst : celý článek

 • Půjčení vozidla v USA 2023

  Půjčení vozidla v USA 2023

  Rychlý přehled ohledně půjčení vozidla v USA. Zjistěte si své možnosti: Prvním krokem je zjistit, která autopůjčovna je nejlepší pro vaše potřeby. Existuje mnoho různých autopůjčoven v USA, včetně velkých řetězců jako Hertz, Enterprise, Avis, Budget a dalších. Můžete také zvážit místní půjčovny.

  číst : celý článek

 • Půjčení auta v Itálii v roce 2022

  Půjčení auta v Itálii v roce 2022

  Chystáte se na dovolenou do stále populární Itálie a nechcete setrvat na jednom místě a naopak toho vidět co nejvíce?  Pak se bez pronájmu auta neobejdete. V tomto blogu jsme setřídili ty nejzajímavější fakta a vaše časté dotazy o pronájmu auta kdekoliv v Itálii pro rok 2022.

  číst : celý článek

 • Přímá linka z Prahy do Larnaky s Wizzair

  Přímá linka z Prahy do Larnaky s Wizzair

  Wizz Air začíná nabízet levné letenky i z Prahy. Od 1. srpna na novou linku z letiště Praha do kyperského města Larnaka, každé úterý a sobotu .

  číst : celý článek

 • Půjčovna aut Chorvatsko tipy a zkušenosti na rok 2020

  Půjčovna aut Chorvatsko tipy a zkušenosti na rok 2020

  Ignorujte prosím jakoukoli radu, která říká, že si rezervujete auto až při příjezdu do Chorvatska. Možná, že to funguje mimo sezónu, ale v létě na to můžete zapomenout resp zaplatíte až příliš vysokou cenu.

  číst : celý článek

Reference zákazníků

 • Pavelš, Břeclav

  Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

 • jarka, Plzen

  prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

 • Milan,

  pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz