Přímá linka z Prahy do Larnaky s Wizzair

Wizz Air začíná nabízet levné letenky i z Prahy. Od 1. srpna na novou linku z letiště Praha do kyperského města Larnaka, každé úterý a sobotu . W6 4599/4600 budou odlétat z Larnaky ve 18:40, v Praze budou od 21:25 do 21:55 a v Larnace budou přistávat v 02:20.

Hned po příletu můžete rezervovat vozidla všech kategorií pro letiště Larnaka .

 

Další novou linkou Wizz air bude Tirana v Albánii a Varna v Bulharsku

Od 3. července do Albánie bude létat v pátek a v pondělí, v 9:40 z Prahy, v 7:10 z Tirany. Nejlevnější zpáteční letenky začínají na 1900 Kč z Prahy.Letenky jsou již v prodeji.

 

Porovnejte si nabídku vozidel pro letiště Tirana Albánie 

A nabídka aut pro letiště Varna 

Ceny vozidel začnají na 290 Kč/den u vozidel typu mini a ekonomicke.

 

Wizz Air, největší nízko nákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě, létá z a na letiště Praha a nabízí levné lety do Izraele, Itálie a Spojeného království. Vaši letenku lze doplnit o cestovní služby jako je kyvadlový transfer autobusem a vaše cesta tak bude ještě pohodlnější.

 

Aktuální nabídka letů Wizzair k 26.6.2020

Bari-Praha

Bukurešť H. Coanda-Praha

Kišiněv-Praha

Kutaisi-Praha

Larnaca-Praha

Tirana-Praha

Varna (Černé moře)-Praha

 Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz