777 560 690 : 9-18 h

Island pronájem vozidla 2018

Island se těší nebývalému zájmu turistů z celého světa díky přírodním krásám. Největším lákadlem jsou gejzíry, vodopády a termální jezera. Letiště v Keflaviku se musí výrazně rozšířit ,aby dokázalo pobrat stále narůstající počet  letecký spojení . Nyní odbavuje cca 9 milionu cestujících ročně.

 

Na letiště v Keflaviku létají místní Icelandair nebo WOW Air, ale chystají se z USA i Delta nebo American Airlines. Takto zásadní nárůst turistů na Island nutí přemýšlet  místní vládu na zavedení dalších daní a poplatků, který by nárůst turismu reguloval aniž by příroda trpěla.

Pokud tedy zvažujete cestu na Island rozhodně není na co čekat. Bez pronájmu vozidla v půjčovně se prakticky nedá ostrov detailně a komfortně  prohlednout a vidět všechny jeho divy. Rezervujte si včas vozidlo za tu nejlepší cenu. Můžete volit různé kategorie vozidel dle počtu cestujících nebo náročnosti terénu, který budete chtít na Islandu sjíždět.

 

V hlavní sezóně začínají ceny malých vozidel (4 osoby) od 1200 Kč/den (10 denní pronájem), podmínkou je rezervace alespoň 5-6 měsíců před plánovanou cestou. Ceny vozidel SUV začínají od 2800 Kč/den. (10 denní pronájem)

 

Zvažte i připojištění spoluúčasti ,které nabízíme od společnosti AXA. Cena cca 290 KČ/den.

Kauce na spoluúčast se pohybují v rozmezí 1500-2500 EUR.Kauce je blokována na kreditní kartě řidiče.

 

Rezervujte vozidlo online ve městě Keflavik Letiště   >>zde<<Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz