777 560 690 : 9-18 h

Autopůjčovna Eilat Ovda-jak na pronájem auta

Chystáte se k Rudému moři na jih Izraele, například přímou Ryanair linkou Bratislava- Eilat (Ovda letiště) ? A chcete si pronajmout auto na výlety například do Timna Park nebo k Mrtvému moři? Pak je nutné vědět, že současné době nejsou dostupné žádné autopůjčovny na letišti Ovda a proto je nutné rezervovat vozidlo na letišti Eilat (Ejlat) přímo >> zde <<  Nechte si dostatečnou časovou rezervu pro vyzvednutí vozidla alepoň 2 hodiny po přistání letadla.

Můžete samozřejme vybírat vozidla všech kategorií dle vašich potřeb, pro jížní Izrael doporučujeme vozidla SUV. Ale samozřejmě i malé auto pokud cestují např pouze dvě osoby udělá svoji službu více než dobře. Ceny vozidel začínají na 350 Kč/den. Pokud jedete vetší skupina máme v nabídce 7 a 9 místná vozidla.

Po přistání využijte Eilat Shuttle Bus , kyvadlový bus vás dopraví mezi letištěm Ovda a Eilat.

Autobusy navazují přímo na přistání všech mezinárodních letů. Ceny za jednosměrnou přepravu včetně zavazadel začínají na 180 Kč/ osobu cesta do Eilatu trvá přibližně 45 minut.

Autobus odjíždí 45 minut po příletu letadla.

Přepravu rezervujte online na webu https://eilatshuttle.com/cs/

Mezinárodní letiště OVDA (IATA: VDA, ICAO: LLOV) je druhé izraelské mezinárodní letiště, nacházející se na jihu Izraele, přibližně 60 kilometrů severně od města Ejlat. Ovda byla původně postavena jako vojenské letiště poté, co se Izrael v roce 1980 v rámci egyptsko-izraelské mírové smlouvy stáhl ze Sinajského poloostrova a izraelské letectvo potřebovalo alternativní letiště k někdejší základně na Sinaji. Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz