777 560 690 : 9-18 h

Z Prahy do Douhá (Katar) přímou linkou.

Qatar Airways zahájily nové spojení z Dauhá do Prahy. Denní spojení od 21. srpna 2017 Airbusem A320.Letový řád pro tuto chvíli  je pondělí, středu, pátek
a sobotu bude přílet do Prahy  13:10 odlet 17:10, v úterý, čtvrtek a v sobotu letadlo přiletí v 7:40 a odletí 9:25 dopoledne.
Let mezi letištěm Doha (DOH) Hamad International Airport ,Katarem a Prahou trvá necelých šest hodin.

Půjčení auta v Kataru

Samozřejme i v Kataru, přímo na letišti Douhá si můžete rezervovat auto online za ty nejlepší ceny.
Malé vozidlo kategorie mini například Chevrolet Spark začíná na 390 Kč na den, pokud jste náročnější můžete vybírat v kategorii SUV kde najdete v nabídce vozidla Honda CRV nebo Mitsibushi Pajero na výlety do katarské pouště. Pro více cestujících zajistíme vozidlo 7 nebo 9 místné. Autopůjčovny na letišti Doha jsou otevřeny nonstop.

 

Nabídka autopůjčoven v Douhá a vozidel všech kategoriích najdete ke srovnání >>zde

 Online autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerBlog

Reference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám:
hodnoceni@autopujcovnalevne.cz