Přímá linka z Prahy na Island

Pro fanoušky Islandu nachystaly ČSA přímý let na trase Praha – Reykjavík/Keflavík letiště. Ceny za zpáteční letenku se pohybují těsně nad hranicí 6000,- Kč pro období  červen a začátek září. Pro hlavní seonu počítejte s cenou kolem 7000-7500 Kč. Pozor letenky zahrnují pouze příruční zavazadlo, klasické odbavené zavazadlo hmotnosti 23 kg dokoupíte za cenu 1360 Kč.

Rezervujte letenky z Prahy na Island >>zde

Co by bylo cestování na Islandu bez vlastního auta. U nás můžete rezerovat půjčení auta od všech autopůjčoven na letišti v Keflaviku.Zvolte si vozidlo dle vašich potřeb od malých úsporných vozidel až po náročné SUV,které vás doveze i do těžších terénů kdekoliv na Islandu.Rezervaci je možné měnit, upravovat, refundovat až do 24 hodin od vyzvednutí zcela zdarma.

Podívejte se na nabídku vozidel na Islandu >>zdeOnline autopůjčovna

Online rezervace auta dle Vašich potřeb - malá, kompaktní, SUV, přesně pro účel vaší cesty. Dokážeme Vám nabídnout i auto pro 9 či 12 osob. Autopůjčovna levně vždy nabídne tu nejlepší cenu v destinacích v Evropě, USA i Asii. Jsme specialisté na nabídku aut ve Španělsku, kde naše ceny patří k těm absolutně nejnižším. Záleží nám na kvalitě našich služeb, i proto používáme zabezpečené servery pro internetové transakce.

Od roku 2009 autopujcovnalevne.cz poskytla tisíce levných nabídek autopůjčoven po celém světě pro naše zákazníky jak pro obchodní cesty, tak auta na dovolenou. Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří si rezervovali auto s námi a získejte cenovou nabídku na levné autopůjčovny kdekoli na světě ještě dnes, pomocí našeho zabezpečeného on-line rezervačního systému nebo nám zavolejte. Nabízíme profesionální zákaznický servis každý den od 9 do 18 hodin. Veškeré rezervace jsou generovány a zajišťovány systémem CartrawlerReference zákazníků

  • Pavelš, Břeclav

    Další uspěšný pronájem auta s autopujcovnalevne.cz,skvělá dovolená v Portugalsku na Madeiře.díky za slevu na další pronájem a druhého řidiče. Vozidlo VW jsme brali od SIXT,obsluha příjemná,vstřícná,všechno vysvětlili.

  • jarka, Plzen

    prodloužený zimní víkend na Sardínii proběhl dle plánu-pronájem auta přímo na letišti Cagliari od Thrify na 4 dny-kategorie úsporné vozidlo -dostali jsme VW Polo,najeto něco kolem 30 t kilometrů v dobrém stavu -celkově jsme zaplatili..

  • Milan,

    pokud si půjčujete auto v jížním Španělsku zkontrolujte si před vyzvednutím funkčnost kliamtizace, v létě je tam fakt vedro...

Vaše hodnocení nás zajímají, napište nám: hodnoceni@autopujcovnalevne.cz